top of page

CESTY Z DLUHŮ

Žánr: Docu show
Produkce: CORE Production
Zadavatel: TV PRIMA

Rok výroby: 2020

Pozice: režisér

Nedostatek peněz dokáže pořádně zahýbat nejen lidskými osudy, ale také vztahy. Sledujte pořad Cesty z dluhů a zjistíte, že právě vyrovnané finance jsou zárukou spokojeného života.

Příběhy účastníků docushow Cesty z dluhů jsou různé, ale jedno mají společné. Účastníci všech dílů vědí, že je třeba postavit se na vlastní nohy, zvládnout dluhy a nepropadat se hlouběji do pasti nesplacených úvěrů i nevýhodných půjček. Jenže v běžném životě, bez poradce, se to málokdy podaří. I proto přichází skupina Prima s novým pořadem Cesty z dluhů. Představí čtyři rodiny, které se souhrou okolností ocitly ve špatné finanční situaci. V každém díle moderátor a finanční poradce Jan Waldhauser radí, jak projít krizí rodinného rozpočtu. Rozdává úkoly, které vedou k lepší finanční gramotnosti, a penalizuje ve chvíli, kdy členové rodiny úkoly nesplní či nemají ani snahu s problémy cokoliv dělat. Jak se říká: Peníze hýbou světem… hýbou ale i vztahy, a tak je cílem pořadu „Cesty z dluhů“ zajistit nejen plné peněženky, ale i spokojenost rodiny.

Někteří účastníci pořadu se do něj přihlásili proto, že chtěli pomoci, ale zároveň si přáli na svém případu ukázat, jak snadno se může člověk v dluhové pasti ocitnout. Jiní zase potřebovali akutně pomoci s řešením své svízelné situace a další se s ohledem na děti rozhodli podělit o své životní zkušenosti. Jak se všichni účastníci natáčení shodli, faktem je, že s nedostatkem financí v jejich domovech roste napětí. Podaří se jim zabojovat a získat zpět vyrovnaný rozpočet i klidný vztah?

bottom of page