top of page
Snímek obrazovky 2021-04-14 v 21.52.23.

První večeře!

... zkusíme to Šéfe!

Žánr: seznamovací reality show

Počet epizod: 8
Produkce: PRIMA PRODUKCE
Zadavatel: TV PRIMA

Rok výroby: 2021

Pozice: režisér

První večeře je nová seznamovací show, kterou v minulých dnech začala natáčet televize Prima. Za přítomnosti kamer se u večeře naslepo setkají nezadaní lidé a na jejím konci se rozhodnou, zda se chtějí vidět ještě jednou. Pořadem provede oblíbený šéfkuchař Zdeněk Pohlreich.

Desítky předem vybraných účastníků s cílem najít lásku svého života se naslepo setkají před televizními kamerami v restauraci Divinis v novém pořadu televize Prima První večeře. Reality show je určena pro všechny zájemce z celé České republiky, kteří již vyzkoušeli nejrůznější způsoby seznámení, ale stále jsou sami. Životního partnera budou hledat lidé všech věkových kategorií i různých sexuálních orientací. První večeře s mimořádně dobrým jídlem se uskuteční v příjemné atmosféře restaurace Zdeňka Pohlreicha, který bude pořad i moderovat.

 

Známý televizní šéfkuchař se v nové show První večeře ujme nejen role hostitele, ale romantická první setkání okoření i svým typickým humorem. „Mou úlohou je, aby se lidé v naší restauraci cítili dobře a atmosféra u stolu byla co nejuvolněnější. Za běžného provozu vidíme setkávání lidí nad dobrým jídlem dnes a denně. Restaurace je místo, kde se seznamují, rozcházejí, dostávají výpovědi. My se o ně musíme vždy perfektně postarat a být naprosto profesionální,“ říká Zdeněk Pohlreich, který byl při natáčení překvapený obsahem rozhovorů některých párů. „Uvidíte velmi zajímavé věci. Myslím, že produkce pořadu vybrala neskutečně pestrou směsici lidí. S otevřenou pusou jsem koukal, když se u stolu začaly probírat sexuální zážitky nebo preference. Za mých mladých let se tyto řeči nevedly,“ směje se šéfkuchař. „Já sám bych odvahu na rande naslepo neměl, proto všechny, kteří do toho jdou, obdivuju. A přeju jim, aby ten neznámý protějšek byl pro ně co nejpřijatelnější a aby si vzniklé sympatie odnesli s sebou.“

Televize Prima natáčí seznamovací reality show podle úspěšného televizního formátu First Dates, který vznikl ve Velké Británii a postupně ho adaptovaly země po celém světě. České premiéry na televizních obrazovkách se diváci dočkají v blízké době.

 

bottom of page