top of page
logo2.jpg

Superšéf 24. hodin do pekla a zpět

 

Žánr: reality show
Zadavatel: TV PRIMA

Pozice: režisér

Nový pořad Superšéf – 24 hodin do pekla a zpět je skutečně grandiózním návratem respektovaného a oblíbeného šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha na obrazovky televize Prima.V premiérovém pořadu Superšéf – 24 hodin do pekla a zpět dává Zdeněk Pohlreich, který před dvanácti lety začínal na obrazovkách Primy v dnes legendárním Ano, šéfe!, tentokrát během jednoho dne a noci do pořádku restaurace, které už nevědí kudy kam. Velká výzva! 

Během 24 hodin si vezme Zdeněk restauraci do péče. Od kuchyně až po vzhled interiéru – nezůstane kámen na kameni. To nejdůležitější pro cestu za úspěchem je však změna myšlení a psychiky všech zúčastněných.

Každý podnik má svého majitele i personál – žije si svým příběhem, který se Zdeněk pokusí rozkrýt a přijít na to, kde je zakopaný pes neúspěchu, proč podnik upadá, proč již docházejí síly.

Důležitým úkolem náročné mise je zjistit v naprostém utajení veškeré informace o provozovně a následně se skutečnostmi seznámit i hlavní aktéry. Naučit kuchaře jinému přístupu k vaření. Což probíhá pod taktovkou Zdeňka Pohlreicha v pojízdné kuchyni pořadu Superšéf a dochází k restartu (ne)funkčního konceptu celé restaurace. Rychle, bez zbytečných prostojů. Čas totiž pořád běží.

 

Zdali podnik po tomto zásahu přežije, či ne, je ovšem otázkou motivace, nadšení a práce každého jednotlivce působícího v provozovně.

 

Celý tým je totiž jen tak silný, jak silný je jeho nejslabší článek.

bottom of page